چهارشنبه 26 تير 1398   11:33:54
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/15 شنبه
برگزاری بیست و هشتمین جلسه عمومی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان فارس
بیست و هشتمین جلسه عمومی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان فارس با حضور پاکباز، مدیرکل نظارت بر ذیحسابی های وزارت امور اقتصادی و دارایی، دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس و معاونین ایشان در محل اداره‌کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، دائی ضمن تشکر از حضور پاکباز در استان فارس، گزارشی از اهم اقدامات انجام شده در حوزه نظارت مالی اداره‌کل را ارائه نمود و اظهار داشت: مسئله نظارت مالی در استان فارس به دلیل وسعت و پراکندگی شهرستانهای استان، از اهمیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه استان فارس در حال حاضر دارای 183 ذیحسابی است، فرآیند ارزیابی عملکرد ذیحسابان استان را نیز امری مشکل و طولانی دانست که با همت همکاران پرتلاش معاونت نظارت مالی به انجام رسیده است.

نماینده وزیر در استان همچنین چالشها و مسائل مرتبط با حوزه نظارت مالی و ذیحسابان را در بخشهای مختلف از جمله چالشهایی که ذیحسابان در ایفای وظایف قانونی خود با آنها روبرو می شوند و همچنین محدودیتهای انتصاب و نقل و انتقال ذیحسابان و .... مطرح نمود.

مدیرکل نظارت بر ذیحسابی های وزارت اقتصاد با ابراز خشنودی از فرصت پیش آمده جهت حضور در جمع ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان فارس، طی سخنانی به تشریح نقش، وظیفه، اهمیت و میزان اثر‌گذاری ذیحسابان به عنوان مدیران مالی در دستگاههای اجرایی پرداخت و ضمن پاسخگویی به موارد مطرح شده توسط آقای دائی، برخی تصمیمات اتخاذ شده در سطوح ملی مرتبط با مباحث عنوان شده را اعلام نمود.

در پایان جلسه، ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان به بیان نقطه‌نظرات و سؤالات خود در حوزه ذیحسابی پرداختند که پاسخ لازم از سوی دکتر پاکباز به آنها ارائه گردید.

 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir