دوشنبه 27 خرداد 1398   20:01:57
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/14 چهارشنبه
دیدار مدیرکل اقتصادی ایلام با معاون منابع انسانی اداره کل دادگستری استان ایلام
قدرت فیض اللهی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و سلمان کرمی معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ایلام در دیداری با نوربخش معاون منابع انسانی اداره کل دادگستری استان، انتصاب وی را به عنوان معاون دادگستری استان، تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام طی سخنانی در این نشست، مواردی را جهت هماهنگی بیشتر با دستگاه های قضایی مطرح کرد.

وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده مربوط به کارت های پیله وری صادر شده توسط اتاق بازرگانی ایلام، گفت: متاسفانه کارت های پیله وری ، به نام افراد بی اطلاعی، صادر و توسط تجار ، گردش مالی بسیار زیادی را به همراه داشته است که مشکلاتی را برای صاحبان کارت، به دنبال داشته است.

فیض اللهی افزود: از معاونت منابع انسانی اداره کل دادگستری انتظار می رود که موضوع مطرح شده را در جلسات، با مدیران بالادستی در میان گذاشته و راهکارهایی را جهت جلوگیری از این مورد پیدا ، و با سوء استفاده کنندگان برخورد قانونی انجام شود.

وی در ادامه گفت: یکی دیگر از مشکلات به وجود آمده به وسیله کارت های پیله وری در استان، ایجاد مشکلات مالیاتی است که توسط سوءاستفاده کنندگان از این کارت ها در وصول مالیات ایجاد شده است و از دستگاه قضایی انتظار می رود، شعبه ویژه قضایی ویژه جرایم اقتصادی تشکیل شود تا انضباط مالی در استان برقرار گردد.

نوربخش معاون منابع انسانی دادگستری استان ایلام نیز ضمن تشکر از حضور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و معاون ایشان، در خصوص پیگیری مشکلات مطرح شده و ایجاد وحدت رویه ، جهت حل معضلات بحث شده در این جلسه، قول مساعد همکاری داد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir