شنبه 31 فروردين 1398   05:30:11
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/12 شنبه
ذیحساب شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان معرفی شد
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان گفت: فعالیت ذیحساب در آبفا ارتباط مستقیمی با زندگی شهروندان دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کردستان، در ابتدای این جلسه محمدعظیم ملک مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان اظهار کرد: هدف از این جلسه تقدیر از خدمات ذیحساب قبلی و معرفی ذیحساب جدید است.

وی با بیان اینکه نصیری ذیحساب قبلی در این مسئولیت موفق عمل کرد، افزود: ذیحساب جدید نیز فردی توانا و مسلط به امور و متخصص در حوزه کاری خود است و بخش مالی آبفا می تواند استفاده مناسبی از تجربیات وی داشته باشد.

ملک با بیان اینکه خدمات در شرکت آب و فاضلاب شهری ارزش و اهمیت زیادی دارد، گفت: این شرکت به عنوان یک دستگاه خدمات رسان به طور مستقیم با زندگی مردم در ارتباط است و فعالیت ذیحساب نیز می تواند در بهبود کیفیت زندگی شهروندان که با شرکت آبفا سروکار دارند، مؤثر باشد.

همچنین مهندس محمدحسین محمدی مدیرعامل آبفا کردستان نیز اظهار کرد: خدماتی که آبفا ارئه می دهد از جمله مهمترین و حساسترین تکالیف در جامعه است و خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و توقف ناپذیر به مردم ارائه می شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات با حضور ذیحساب قبلی برطرف شد، افزود: انتظار از ذیحساب درک مسائل و مشکلات مردم است که از طریق ما به عنوان واسطه خدمات رسانی به آنها حل و فصل می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان بر لزوم استمرار تعامل دوجانبه با ذیحساب جدید شرکت تأکید کرد و گفت: مجموعه شرکت آبفا نیز با تمام توان آماده همکاری با ذیحساب است ،چراکه بسیاری از مشکلات با همکاری صحیح میان ذیحساب و شرکت برطرف می شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از خدمات حجت نصیری طی دوران فعالیت در شرکت آبفا استان تجلیل کرد.

گفتنی است حجت نصیری از دی ماه سال ۱۳۹۲ به عنوان ذیحساب در شرکت آبفا استان فعالیت می کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir