شنبه 31 فروردين 1398   05:35:41
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/14 دوشنبه
پنجاه‌ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی برگزار شد
پنجاه‌ ویکمین جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان غربی با هدف راهنمایی و مشاوره به متقاضی سرمایه‌گذاری تبعه ترک در زمینه تعمیر و مونتاژ ماشین‌آلات آتش‌نشانی و اتوبوس شهری، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، برخی مدیران، معاونین و نمایندگان تام‌الاختیار دستگاههای اجرایی ارائه‌دهنده خدمات و مجوزهای مورد نیاز سرمایه گذاراری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن استقبـال از اجرای طرح نوسازی و تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی و اتوبوس شهری، به لحاظ امکان اجرای این طرح با منشأء سرمایه گذاری خارجی و تجهیزات پیشرفته در استان، خواستار طرح سؤالات موجود توسط سرمایه‌گذار خارجی و اظهار‌نظر و پاسخگویی نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه درخصوص سوالات مطروحه شد.

بنا بر این گزارش، «ویسل» سرمایه گذار خارجی شرکت گونش خودرو از کشور ترکیه به توانایی شرکت در زمینه نوسازی و تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی و اتوبوس با استانداردهای بین‌المللی اشاره و در ادامه ضمن ابراز علاقمندی به اجرای طرح مزبور در استان آذربایجان‌غربی، گزارشی از مشکلات پیش روی شرکت ارائه نموده و اصلی ترین مشکل پیش روی شرکت را ورود موقت ماشین آلات و تجهیزات وارداتی شرکت عنوان نمود.

در ادامه، پس از طرح موضوع و ارائه توضیحات توسط دستگاه‌های اجرایی، تصمیماتی جهت بررسی مسائل و مشکلات پیرامون موضوعات مطرح شده اتخاذ شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir