شنبه 31 فروردين 1398   05:35:25
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/12 شنبه
استان تهران: با حضور مدیران‌کل امور اقتصادی و دارایی و میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی انجام شد بررسی وضیعت درآمدی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
با حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران و معاونان توسعه مدیریت و منابع دو اداره کل، وضعیت درآمدی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، فرزانه دهنادی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران اظهار داشت: این جلسه با هدف تبادل‌نظر در خصوص درآمد‌های عمومی دستگاه‌های اجرایی استان تهران برگزار شد، و از این پس به طور مستمر با دیگر دستگاه‌های اجرایی استان نیز ادامه خواهد داشت.
 

در این جلسه دلاور بزرگ‌نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز به تشریح درآمدهای حاصله اداره‌کل پرداخت.
 

وی با اشاره به منابع جدید درآمدی افزود: اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد‌های خود را در خصوص منابع جدید درآمدی اعلام می‌نماید و انتظار داریم دستگاه‌های مربوطه در این خصوص با این اداره کل همکاری نمایند.
 

براساس این گزارش مقرر گردید، پس از ارائه پیشنهاد از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان، پیشنهاد‌های مطرح شده را برای اتخاذ تصمیم و درج در بودجه کل کشور به مراجع مرتبط و ذیصلاح ارائه نماید.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir