دوشنبه 27 خرداد 1398   20:04:04
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/17 سه‌شنبه
برگزاری نشست شورای توسعه مدیریت اداره کل اقتصادی استان ایلام
نشست شورای توسعه مدیریت اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام به ریاست قدرت فیض اللهی نماینده وزیر و مدیر کل و با حضور دوست محمدی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه ایلام ، معاونان و دیگر اعضا در دفتر مدیریت این اداره کل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام، قدرت فیض اللهی در این نشست تکریم ارباب رجوع را شرط اساسی و خط قرمز مسئولیت در مجموعه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام خواند.

جانشین وزیر اقتصاد در استان به خدمات ارائه شده توسط اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام اشاره کرد و افزود: اکثریت خدمات ارائه شده در این مجموعه  بصورت دولت به دولت می باشد و تعداد مراجعه کنندگان  غیر ازین موارد اندک می باشد .

فیض اللهی به اجرای خزانه داری الکترونیک که به منظور کاهش هزینه ها، دقت نظر و سرعت در انجام عملیات مالی، کاهش فرآیند دریافت و پرداخت، شفاف سازی، هوشمند سازی و انضباط مالی اشاره کرد و افزود: سیستم بنکلت  نیز که سیستم پرداخت مستقیم دستمزد و حقوق کارکنان و تمامی پرداخت ها به دستگاه های اجرایی است نیز در این راستا راه اندازی شده است که با اجرای این سیستم تمامی پرداخت ها به دستگاه های اجرایی استان از جمله حقوق و دستمزدها به طور مستقیم و الکترونیک از خزانه پرداخت می شود، این در حالی است که پیش از این، مبالغ پرداختی به دستگاه های اجرایی در قالب چک و به حساب شبا دستگاه های اجرایی واریز می شد.

دوست محمدی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه ایلام با تقدیر از عملکرد اداره کل در خصوص ارزیابی عملکرد و ارتقای رتبه این مجموعه نسبت به سال گذشته به افزایش تعامل این اداره کل با سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir