شنبه 31 فروردين 1398   05:30:55
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/21 چهارشنبه
وجود نظارت دقیق مدیران مالی و ذیحسابان بر حسابهای مالی دستگاه های خراسان شمالی
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی از نظارت دقیق مدیران مالی و ذیحسابان بر حساب های مالی دستگاه ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، این نشست با حضور قنبری، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی،   ابراهیمی معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان و ذیحسابان و مدیران مالی دستگاههای اجرایی در سالن جلسات مرکز خدمات خراسان شمالی برگزار شد.
 

 قنبری درنشست هم اندیشی مدیران مالی و ذیحسابان دستگاه های استان بر نظارت دقیق مدیران مالی بر هزینه کرد اعتبارات دستگاه ها تأکید و اظهار کرد: به علت پایین بودن درآمدها در استان میزان مالیات های دریافتی بسیار پایین است و هرنوع پرداختی باید براساس کار انجام شده باشد.
 

وی افزود: مدیران مالی باید بر خرید دستگاه ها نیز نظارت داشته باشند تا کالاهای ایرانی خریداری شود.
 

قنبری با بیان اینکه تا کنون ٩۶ درصد از اعتبارات سال مالی پارسال جذب شده است،گفت: دستگاها تا پایان شهریور ماه فرصت دارند چهاردرصد باقی مانده را جذب کنند.
 

رئیس خزانه معین استان هم گفت: ٢ هزار میلیارد تومان اوراق تسویه در کشور ابلاغ شده است که دستگاه ها می توانند از این ظرفیت برای تسویه بدهی پیمانکاران به صورت تها تری استفاده کنند.
 

محسن ابراهیمی با بیان اینکه پرداختها باید همه در چار چوب قانون باشد،افزود: مدیران و ذیحسابان مالی هم باید با استفاده از اوراق تسویه و اسناد خزانه برای حل مشکلات مالی دستگاه ها تلاش کنند.
 

وی در پایان تسریع در ارائه موافقت نامه ها و ابلاغ به موقع اعتبارات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی را خواستار شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir