شنبه 31 فروردين 1398   05:33:58
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/21 چهارشنبه
اقتصاد و دارایی یزد در جشنواره استانی شهید رجایی برتر شد
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد برای دومین سال پیاپی در جشنواره شهید رجایی سال 97 در مجموع شاخص های اختصاصی از بین دستگاههای اجرایی استان خوش درخشید و حائز رتبه برتر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، در مراسمی که به همین منظور و به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار و شماری از مسئولان استان در سالن شهید عباسپور شرکت برق    منطقه ای یزد برگزار شد؛ با اهدای لوح سپاس و تندیس ویژه جشنواره از  مدیر کل، مدیران، کارکنان و کارشناسان این مجموعه به جهت عملکرد خوب، همت و تلاش موثر در این زمینه تجلیل به عمل آمد.

" محمود زمانی قمی" استاندار و رئیس جشنواره شهید رجایی استان یزد در لوح تقدیر خود به "علی نمازی" مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد آورده است: مراتب قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پر تلاش آن دستگاه اعلام نموده و امید است با استمرار تکاپوی مضاعف شاهد ارتقای کارآمدی بیشتر آن مجموعه، رضایت مردم و ایجاد آرامش و دمیدن روح امید برای آینده ای بهتر باشیم و برای شکوفایی و توسعه همه جانبه استان با علاقه مندی بیشتر تلاش نمایید.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد سال گذشته نیز در جشنواره استانی شهید رجایی حائز رتبه برتر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir