دوشنبه 27 خرداد 1398   20:00:56
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/20 سه‌شنبه
کسب رتبه برتر اداره کل اقتصادی خراسان شمالی برای رعایت حقوق مصرف کنندگان
در ششمین همایش استانی تجلیل از واحدهای اقتصادی و دستگاه های اجرایی برتر حامی حقوق مصرف کنندگان، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان شمالی به عنوان دستگاه برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، در آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر استان که با حضور "خباز" استاندار خراسان شمالی و رئیس شورای ارزیابی ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان، "سید محمود نوابی" معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، استاندار خراسان شمالی با اهدای لوح تقدیر از دستگاه های برتر استان از جمله اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، تجلیل کرد.
 

در متن تقدیرنامه آمده است: با استعانت از الطاف الهی و بر اساس آیین نامه اجرایی ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، عملکرد آن دستگاه مورد بررسی قرار گرفت و به استناد مصوبه شورای ارزیابی استان شایسته احراز دریافت: اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان در گروه عمومی، اجتماعی و قضایی شده اید. لذا ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران محترم، امید است با صیانت از رتبه مکتسبه در جلب بیش از پیش رضایت مصرف کنندگان در دولت تدبیر و امید موفق باشید.

گفتنی است؛ در این همایش از 22 دستگاه اجرایی، شرکت‌ها و بانک‌ها در حوزه رعایت حقوق مصرف‌کننده و تولیدکننده تجلیل شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir