شنبه 27 بهمن 1397   05:34:42
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/5/16 سه‌شنبه
برگزاری دوره آموزشی حسابداری تعهدی در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز
دوره آموزشی آخرین اصلاحات و تغییرات در حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی در سال1397 در سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان البرز ، «فرزاد امیرزاده» معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان البرز، تبیین آخرین اصلاحات و تغییرات در حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی جهت اطلاع و بهره برداری مدیران ، ذیحسابان و مدیران مالی و روسای بخش حسابداری دستگاه های اجرایی استان البرز را از جمله اهداف برگزاری دوره آموزشی مذکور عنوان کرد.
 

وی با بیان اینکه ایجاد سلامت و شفافیت مالی و اداری در دستگاه های اجرایی از اهداف اجرای حسابداری تعهدی است؛ افزود: از سال 1394 با ابلاغ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2)،دستگاه های اجرایی مکلف شدند که صورتهای مالی خود را براساس استانداردهای حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی ارائه نمایند.
 

 بنابراین گزارش در ادامه این دوره آموزشی ، «وحید قاسمی» رئیس اداره حسابرسی اداره کل هماهنگی و تلفیق حسابها و روشهای حسابداری وزارت امور اقتصادی و دارایی،«فاطمه قاسمی ملک« و «مریم برزگر حیدری» حسابرسان اداره کل هماهنگی و تلفیق حسابها و روشهای حسابداری وزارت متبوع به عنوان مدرسین دوره فوق الذکر به آخرین اصلاحات و تغییرات در حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی در سال 1397اشاره و ضمن تشریح موارد، به سوالات ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه های اجرایی استان البرز پاسخ لازم را ارائه نمودند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir