شنبه 27 بهمن 1397   05:37:14
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/5/16 سه‌شنبه
بیش از 95هزار سکه در یزد پیش فروش شد
مدیر شعب بانک ملی و دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان یزد گفت: از ابتدای طرح پیش‌فروش سکه تاکنون تعداد 95هزار و 698 فقره سکه در این استان پیش فروش شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " محمد رضایی " در نشستی افزود: تاکنون تعداد 24هزار و 228 فقره سکه تحویل شده است و بقیه هم به تدریج تحویل خواهد شد.
 

وی اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های پولی و مالی دولت و بانک مرکز جمهوری اسلامی، تعداد 12 شعبه بانک ملی در استان در طرح پیش‌فروش سکه همکاری داشته اند.
 

وی صدور " کارت سکه " را از جمله خدمات و امکانات بانک ملی در راستای اجرای طرح پیش فروش سکه عنوان کرد  و گفت: از طریق این کارت و با توافق بانک و خریدار، سکه های خریداری شده تا حداکثر 6 ماه به صورت امانت نزد بانک ملی نگهداری می شود.
 

رضایی افزود: در اینده امکان جابه‌جایی الکترونیکی و تبادل سکه‌های خریداری‌شده به وسیله کارت سکه و دستگاههای خودپرداز فراهم خواهد شد و از این طریق خطرات ناشی از جابه‌جایی و نگهداری سکه کاهش خواهد یافت.
 

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان یزد در خصوص نوسانات قیمت سکه و ارز  در کشور هم گفت: قیمت ها واقعی نیست و ما همانند گذشته به خوبی از این بحران عبور خواهیم کرد و به ثبات در مسائل پولی و بانکی خواهیم رسید.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir