شنبه 27 بهمن 1397   05:48:55
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/5/16 سه‌شنبه
بررسی امکان احداث شهرک انرژی های تجدید پذیر و پاک در حاشیه دریاچه ارومیه
بررسی امکان احداث شهرک انرژی های تجدیدپذیر و پاک در حاشیه دریاچه ارومیه(موضوع بند 3 مصوبات جلسه کمیته توسعه و ترویج انرژی های تجدیدپذیر) در محل مرکز خدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، این جلسه با حضور بیمقدار، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، رؤسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی شامل؛ امور اقتصادی و دارایی، برق منطقه‌ای، حفاظت محیط زیست، آب منطقه‌ای، صنعت، معدن و تجارت، منابع طبیعی و آبخیزداری، امور اراضی و نیز شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد.
 

در این جلسه مصوب گردید دستگاههای اجرایی شامل؛ شرکت شهرک های صنعتی، اداره کل امور اقتصادی و دارایی، استانداری و برق اطلاع رسانی در راستای اعطای زمین به کسانی که در شهرک بعثت سرمایه گذاری کنند را انجام دهند و همچنین اعلام شود کسانی که در این راستا سرمایه گذاری کنند برق تولیدی شان با نرخ صادراتی محاسبه و خرید می‌شود.
 

همچنین مقرر گردید موضوع به صورت ویژه از طرف شرکت شهرک های صنعتی مدیریت و پیگیری شود و تمام دستگاههای ذیربط جهت تسریع در راه‌اندازی آن هرگونه همکاری را به عمل آورند.
 

در پایان حضار نکته نظرات و پیشنهاداتی را ارائه داده و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir