دوشنبه 5 فروردين 1398   15:10:45
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/1/27 دوشنبهدر مراسم افتتاح یازدهمین ­نمایشگاه ­بورس، بانک و بیمه؛
سال گذشته­ شاهد ۲۵ درصد بازده در بازار سرمایه بودیم
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سال گذشته­ شاهد 25 درصد بازده در بازار سرمایه بودیم و امیدواریم امسال هم نسبت به سال قبل پر رونق تر ­باشد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، شاپور محمدی در مراسم افتتاح یازدهمین ‌نمایشگاه ‌بورس، بانک و بیمه  افزود: این نمایشگاه با هدف برقراری ارتباط بین فعالان بازار سرمایه و نهادهای مالی که علاقمند به حضور در بازار سرمایه هستند برگزار شده است.

وی ادامه‌ داد: این نمایشگاه با هدف فرهنگ سازی و ارتقاء سواد مالی برگزار می شود و در آن آخرین فناوری های بازار پول، شرکت های بیمه و کارگزاری ها معرفی می شود.

وی با اشاره به اینکه امیدورام ‌این نمایشگاه بتواند مخاطبان خود را پیدا کند افزود: امسال حضور بانک ها در این نمایشگاه‌ بسیار پر رنگ است و در مجموع بیش از 390 شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا کردند.

رئیس سازمان بورس ‌با اشاره به برگزاری کارگاه های ‌آموزشی در این نماشگاه گفت: به کسانی که در این کارگاه ها حضور پیدا کنند مدارک لازم را اعطاء می شود.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir