شنبه 31 فروردين 1398   05:32:45
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/8/13 يكشنبهفرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت اقتصاد:
در جنگ اقتصادی حفظ دستاوردها بویژه در حوزه اقتصادی ضروری است
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی در همایش پدافند غیرعامل که با حضور سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرکل کشور، مشاوران وزیر و مدیران کل، فرمانده ها، و بسیجیان حوزه ها و پایگاه های وزارت اقتصاد برگزار شد، با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشورمان را از دست ندادیم، تاکید کرد: در جنگ اقتصادی حفظ دستاوردها بویژه در حوزه اقتصادی ضروری است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر علیرضا زمانی در این همایش با بیان این مطلب، اظهار داشت: جانبازان و شهیدان دفاع مقدس، جسم و جان خود را از دست دادند تا یک وجب از خاک این سرزمین توسط دشمن تصرف نشود.

وی با اشاره به تقارن برگزاری این همایش با 13 آبان که مظهر استکبار ستیزی است، تاکید کرد: اجتماع باشکوه شما در این همایش نیز نشانه فراگیر بودن پایبندی به ارزشهای بنیادین نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه با بصیرت بودن در شناخت توطئه های استکبار جهانی است.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری گفت: اگر محافظت غیرنظامی یا پدافند غیرعامل نباشد، تمام دستاوردهای علمی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ما در یک نیم روز از بین می رود.

زمانی تاکید کرد: همه ما بعنوان سربازان اقتصادی، باید در خط مقدم این جبهه برای حفظ و صیانت از دستاوردهای کشورمان تلاش کنیم.

در ادامه این مراسم با اهدای لوح از همکاران جانباز بالای هفتاد درصد و برادران پنج و  برادران پنج و چهار شهید دوران دفاع مقدس تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir