وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
1394/9/10 سه‌شنبه با حضور و سخنرانی خزانه دار کل کشور برگزار می شود همایش «بررسی عملکرد سند راهبردی معاونت و ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی» برگزار می شود همایش «بررسی عملکرد سند راهبردی معاونت و ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی» با حضور و سخنرانی معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور برگزار می شود.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، این همایش به همت معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور و با هدف ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی، نهادینه سازی و مفاهمه سازی برنامه ریزی راهبردی و به تبع آن تفکر راهبردی در تمام سطوح سازمانی و کارکنان معاونت مذکور برگزار خواهد شد.
این گزارش حاکی است، سید رحمت الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور، محمد شرفشاهی معاون توسعه مدیریت و منابع، سید مصطفی رضوی مشاور وزیر و رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری، مجتبی لشکر بلوکی مشاور وزیر و نیک پور ذیحساب و مدیر کل امور مالی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مسئول جلسات هماهنگی و هم اندیشی ذیحسابان در این همایش سخنرانی خواهند کرد.
بنا بر این گزارش، در همایش «بررسی عملکرد سند راهبردی معاونت و ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی» از تابلوی سند راهبردی و چشم انداز و ماموریت معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور نیز رونمایی خواهد شد.
شایان ذکر است، همایش یاد شده ساعت 9 صبح روز یک شنبه 15 آذرماه جاری، مصادف با روز«حسابدار»، با حضور مدیران کل، ذیحسابان، معاونین ذیحساب و سایر همکاران وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل سالن مدرس این وزارتخانه برگزار می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 6034